hotel Liberty Praha
Rezervovat nyní

Výlet do Prahy

Všechny divy Prahy – Kam zajít a co vidět v okolí hotelu

Výlet do „stověžaté“ Prahy je kouzelným zážitkem, který byste si měli dopřát alespoň jednou za život. Hlavní město České republiky je přehlídkou zajímavostí a zážitků, díky nimž můžete poznávat jeho neocenitelné kulturní a architektonické dědictví.
Pobyt v Hotelu Liberty vám umožní privilegovaný přístup do historického centra. Staré Město je starobylým srdcem města. Proslavily je dlážděné uličky, středověké budovy a jedno z nejfotografovanějších náměstí v Evropě: Staroměstské náměstí. Zde můžete obdivovat fascinující orloj a navštívit perlu gotické architektury Týnský chrám. Z majestátního Karlova mostu klenoucího se nad Vltavou, která dělí město na dvě části, můžete obdivovat Pražský hrad – jednu z největších staveb na světě a sídlo prezidenta České republiky.

Poznávací procházka Prahou musí rozhodně vést přes Malou Stranu, malebnou čtvrť s elegantními barokními budovami, a Jeruzalémskou synagogou, která oslavuje tisíciletou židovskou historii města s bohatými tradicemi.
Kromě hmotných památek dělá Praze jméno i gastrokultura a místní speciality. Patří sem mimo jiné guláš – typický pokrm z hovězího masa, koření a papriky, nebo smažený sýr, což je ve strouhance obalovaný a smažený sýr, který se obvykle podává s hranolky a tatarskou omáčkou. V pivovaru Plzeňského Prazdroje si můžete vychutnat jedno z nejslavnějších českých piv, které se vaří již více než 150 let. Další místní pochoutkou je pražský dort, což je piškotový dort plněný vanilkovým krémem a politý čokoládou.
Praha nabízí širokou škálu atrakcí, které splní každé přání. Připravte se na výlet do jednoho z nejmalebnějších a nejromantičtějších míst na světě. Kontaktujte našeho concierge, který vám poskytne informace, doporučení a naplánuje jedinečný výlet. Bude to nezapomenutelná dovolená!

Pražský orloj

Pražský orloj je jedním z klenotů, které musíte vidět. Nachází se kousek od Hotelu Liberty, takže si jej nenechte ujít.

Zjistit více

Co ochutnat v Praze

Praha není jen o umění a kultuře. V hlavním městě České republiky můžete ochutnat typické pokrmy i místní recepty a výrobky, které se staly kultovními.

Zjistit více

Kam se vydat a co vidět v Praze za tři dny

Speciálně naplánovaná prohlídka pražských památek za tři dny s Hotelem Liberty jako výchozím bodem, která vám umožní poznat i ty největší taje města.

Zjistit více

Muzeum fantastických iluzí

Muzeum fantastických iluzí patří mezi nejoblíbenější pražské atrakce, které musíte navštívit a které vás okouzlí svými jedinečnými prvky.

Zjistit více

Starý židovský hřbitov

Starý židovský hřbitov je fascinující pamětihodnost, kterou si během procházky městem nesmíte nechat ujít. Je to místo, kde můžete objevovat různé aspekty židovské komunity staré Prahy.

Zjistit více