hotel Liberty Praha
Rezervovat nyní

Kam se vydat a co vidět v Praze za tři dny

Speciálně naplánovaná prohlídka města

Praha je svůdnice, která si zakládá na mnoha svých legendách, záhadách, krásách a kouzlech. Zjistěte, co všechno můžete vidět během tří dnů na jednom z nejkrásnějších míst v Evropě.
Strategická poloha Hotelu Liberty umožní vychutnat si historické centrum města ve všech jeho podobách, s jeho historickými památkami a muzei, barokními kostely i svéráznými moderními budovami.

hotel Liberty Praha

1. den
První den doporučujeme prohlídku Starého Města; nevynechejte středověké centrum Prahy, jehož dlážděné uličky a starobylé památky vytvářejí naprosto fascinující pohledy: radnici s orlojem, Týnský chrám s gotickými věžemi a židovskou čtvrť Josefov, jedno z největších židovských ghett v Evropě. Den pak zakončíte na romantickém Karlově mostě, kde máte osvětlené město na dosah ruky a dost času je obdivovat. Není kam spěchat.

hotel Liberty Praha

2. den
Druhý den se pak vydejte na prohlídku fascinujícího Pražského hradu, největší opevněné stavby na světě, s nádvořími a galeriemi plnými uměleckých pokladů. Nenechte si ujít návštěvu katedrály svatého Víta, impozantní církevní stavby s vysokými věžemi, které se tyčí do nebe. Večer je ten správný čas ponořit se do rušného nočního života Prahy. Ať už padne volba na restauraci, koktejlový bar nebo klub, budete mít z čeho vybírat!

hotel Liberty Praha

3. den
Třetí den si můžete vyhradit na pestřejší zákoutí a méně známá místa Nového Města. Najdete zde futuristický Tančící dům, jehož věže jako by se objímaly a tančily spolu a taky typické obchody a butiky, které jsou ideálním místem, kde si můžete dopřát exkluzivní nákupy, nebo si projít krásné parky a zahrady české metropole. Je to ideální příležitost k nákupu suvenýrů a pražských motivů, i když ty nejlepší vzpomínky si budete odvážet v srdci.