hotel Liberty Praha
Rezervovat nyní

Čtyřhvězdičkový hotel v Praze

Váš hotel v historickém centru Prahy

Liberty Hotel je čtyřhvězdičkový lifestylový hotel v krásné a malebné Praze. Nachází se v klidné části historického centra v prostředí, které vás uvítá s otevřenou náručí.
Hotel najdete na pěší zóně nedaleko stanice metra Můstek. Budova, v níž hotel sídlí, představuje zásadní kapitolu dějin města: byla postavena v roce 1892 podle projektu architekta Friedricha Ohmanna jako bytový dům; až koncem 90. let 20. století byla zrekonstruována pro ubytovací a gastronomické účely. Její původní název „U tří bílých beránků“ je dodnes vyveden na fasádě jako vzpomínka na dobu, kdy se názvy budov používaly jako dnes ulice a čísla domů.

Vyřezávaná tvář kněžny Libuše vás přivítá v romantickém a stylovém prostředí, kde secesní styl vytváří v pokojích a apartmá unikátní prvky. Výsledkem je fascinující atmosféra, která umocňuje jeho autentické charakteristické rysy.
Každý ze 33 pokojů Hotelu Liberty byl pečlivě navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a relaxaci díky kombinaci klasického interiéru a moderních vymožeností. Pokoje jsou vybaveny elegantním nábytkem, kvalitními textiliemi a designovými detaily, jejichž kombinace představuje decentní luxus.
Hotel Liberty je ideálním výchozím bodem pro poznávání centra Prahy a nabízí vám ochutnávku toho, s čím se během svého pobytu setkáte, a zároveň zaručuje profesionální pohostinnost na nejvyšší úrovni.

Architekta Friederich Ohmann

Architekta Friederich Ohmann

hotel Liberty Praha

Služba concierge

Naše recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci se všemi vašimi potřebami a požadavky: s rezervací taxíků, transfery na letiště a z letiště, zajištěním prohlídek města, pronájmem auta, prádelnou a mnoha dalšími službami. Vaše dovolená začíná tady.

hotel Liberty Praha

Snídaně

Snídaně je zdrojem tolik potřebné energie před rušným dnem plným objevů a vzrušení. Našim hostům nabízíme bohatý bufet s obrovským výběrem sladkých i slaných pokrmů z kvalitních místních surovin, které svou chutí a kvalitou reprezentují okolí a které se dokonale hodí ke kávě, čaji nebo džusu.