hotel Liberty Praha
Rezervovat nyní

hotel Liberty Praha Exkluzivní dočasný domov v centru Prahy hotel Liberty Praha

Hotel Liberty

V lifestylovém Hotelu Liberty na vás dýchne skutečná atmosféra Prahy, umělecké a architektonické prvky Starého Města a jeho osobitý šarm a pestré tradice. Tady vás pohltí fascinující ikonický styl českého hlavního města.

Hotel Liberty

Historická budova v centru města

Fascinující zážitek

Váš pobyt začíná okamžikem, kdy vás přivítáme v naší historické budově. Ta se nachází v tepajícím srdci centra Prahy kde v jejích 33 pokojích a apartmá najdete sofistikovaný design a luxus který vyvolává fascinující atmosféru.

POZNEJTE HOTEL

Pokoje a apartmá

Útulné a elegantní prostředí

Nejsou to pouhé ložnice, ale vzácné šperkovnice v centru Prahy, kde si můžete užívat pohodlí a odpočinku a zároveň se nechat okouzlit výhledem z okna. Luxusní dekorace a stylové vybavení pro ten nejlepší zážitek z vašeho pobytu u nás.

VŠECHNY LOŽNICE
Hotel Liberty

Okolí

Skutečně emotivní zážitek

Praha je jako kniha plná příběhů a tradic, které čekají na to, až je poznáme a objevíme. Každý roh, každá ulice a každé náměstí nabízejí nové pohledy a emoce. Nechte se ukolébat symfonií v podání jednoho z nejromantičtějších a nejúchvatnějších měst na světě. Snění, kterému se musíte oddat naplno.

ZJISTĚTE, CO SE DÁ PODNIKNOUT
Přinášíme nejlepší příležitosti, které jsme pro vás speciálně vybrali

Speciální nabídky

Přinášíme nejlepší příležitosti, které jsme pro vás speciálně vybrali

Díky nabídce Hotelu Liberty si budete moci vychutnat nejautentičtější duši Prahy z jedinečného výchozího bodu, speciálně naplánovaný pobyt, který si navždy uchováte v srdci.

VŠECHNY NAŠE NABÍDKY